Blog

Eylül 11, 2019

#1 Bakır Boru

#1 Bakır Boru ve #2 Bakır Boru hurda bakır için en yaygın kaynakları arasında yer alıyor. Bakır bakır fiyatları günden güne dalgalanma unutmayın hurda; daha kazançlı metallerden biridir. Büyük bir inşaat işi ya da küçük bir değişiklik yapmak ister #1 Bakır Boru çöpe atma. Bu çöp gerçekten çok değerli olduğunu bir kez ve için bakmak gerekir #1 Bakır Boru Hurda Fiyatları.

Nerede Temiz Bakır Boru Bulabilirsiniz?

Genellikle tesisatçı ya da müteahhitler #1 bakır boru işi biraz kalmış olacak ve malzemenin içinde herhangi bir hurda getirecek. Bakır boru için bir numaralı bakır düşünülmesi bağlı herhangi bir korozyon, lehim, boya, ya da pirinç parçaları olmamalıdır. Fiyat genellikle Çıplak Parlak Bakır tel daha az olacak, ama pirinç ve #2 bakır boru daha fazla olacaktır.

Temiz bakır boru için bir kaç kategori vardır…ve ne birkaç parça bir araya koymak bu kadar aynı miktarda ödeme olabilir anlamına gelir.

  • Temiz Çatı Yanıp Sönen– Bu kesim çatı projeleri ya da bina ve evlerde dekoratif projelerden off olur.
  • Bazı İnce Tel Şeritli – şeritli Bazı teller çıplak parlak kabul, (Evet…bunun için de bir sınıflandırma) çok ince, bu yüzden #1 Saç Teli olarak adlandırılır ve sadece #1 bir tüp gibi olabilir.
  • Temiz Otobüs Bar– Elektrik sistemleri, temiz bara üzerinde hiçbir kaplama kaplama ya da kalay olacak. Bu eğer satmaya kalkarsan para kaybedebilir büyük kalemlerden biri olduğunu ve her zaman temiz herhangi bir kirlenme veya çöp vardır!

Hurda avluya götürün ve bazı gerçek para için bakır boru değişimi. Bakır boru ile ilgili yerel hurda bahçesinde bir politika araştırmak için emin olun. #1 ekleri genellikle Çıplak, yalın, saf bakır bara/boru ücretsizdir. İScrap App #1 Bakır Boru için günümüz kesin fiyat öğrenmek. Burada daha Hurdaya Videoları görmek.

Fiyat Düğmesini Raporu

Sandviç Panel
About sandvicpanelmerkezi
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Stok Bilgisi Sorun !x
()
x