Blog

Eylül 11, 2019

#1 Çıplak Parlak Bakır Tel

Bakır tel geri dönüşüm için geldiğinde, #1 Çıplak Parlak Bakır kontrol etmek gerekir. Ev ya da iş çevresinde oturan aşırı bakır bir grup ile sıkışmış olmalıdır hiçbir neden yoktur bu yüzden son olsun Çıplak Parlak Bakır Tel Hurda Fiyatları. Yapmanız gereken tüm yerel hurda bakır tel ve diğer hurda malzemeleri almak ve emeğinin karşılığını alır.

Hurda Metal Bir Şey Var?

Büyük bir inşaat işi bakır büyük miktarda, paramparça olanlar için, bir binanın kaldırılması veya sökülmesi, tam olarak Çıplak Parlak Bakır ile nereye gitmeniz gerektiğini bulabilirsiniz. Eğer kurtulmak için gereken eski ekipman bir sürü varsa, yapabileceğiniz en iyi şey bu ekipmanları almak ve iş için nakite çevirmek.

Çıplak Parlak Tel Nerede?

Eğer #1 çıplak parlak bakır tel aramaya başlayabilirsiniz nerede merak hurda metal yığını bakarak bunları çeşitli yerlerde, tel gibi. Sadece farkında olmak bazı teller olabilir kalay kaplı bakır tel Tel renk tüm yol kırmızımsı yerine içten içe olun. Bu çıplak parlak Tel bulabilirsiniz bazı ortak yerler:

Senin Tel Şerit Gerekir?

Eğer bazı izoleli bakır kablo varsa ya da çıplak parlak bakır iç şerit istediğiniz Tel, seçenekleri tartmak için iyi bir fikir olabilir. İster teneke var kaplı bakır tel en önemli adımlardan biridir. Bazı yalıtım kesip ve bakır tel içine (turuncu-kırmızı renk) çıplak parlak ve etrafında (gümüş renk) bir tin-coat yok bakın.

Bir kere, o şerit için Elle veya bir striptizci ile en kolay yolunu bulmak emin olun belirlediler. İşi daha kolay ve daha hızlı bir şekilde yapacak makineler bulabilirsiniz. Bazılarına bir göz atmak isteyebilirsiniz hakkında önerilerimizi Tel sıyırma ve daha da kolaylaştırmak için bazı yeni numaralar öğrenmek bakın.

Birkaç dakikanızı ayırın, birlikte bakır tüm toplamak ve bakır geri dönüşüm için hurda avluya düştü. İScrap App #1 Çıplak Parlak Bakır için bugün kesin fiyat öğrenmek. Burada daha Hurdaya Videoları görmek.

Fiyat Düğmesini Raporu

Herkes bakır nakit için, özellikle çıplak parlak görünüyor. Bu kadar yüksek hurda bir fiyat ile her zaman satmak önce, mümkün olan en temiz malzeme olduğundan emin olmak isterler. Çıplak parlak Tel üzerinde herhangi bir plastik olması ve yakılmaz. Birkaç hızlı ipuçları:

  • Tel yanık ve çıplak parlak olacağını düşünüyorum asla. (Artı çevre için kötü).
  • Ağır bant veya shrink wrap çıplak parlak birlikte. Eğer hurda yard çıkarmak zorunda kalacak, çünkü onlar düşeriz.
  • Çıplak parlak olamaz yeşil veya üzerine ağır korozyon var. Bir kez düşürülür değil.
  • Çıplak Parlak üst fiyat istiyorsan bakır başka tür ile karıştırılmamalıdır.

Bu hızlı ipuçları tüm olarak bakır hakkında daha çok şey öğrenmek mümkün olduğundan emin olun hurda sizinle daha fazla para kazanmak yardımcı olacak.

Sandviç Panel
About sandvicpanelmerkezi
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Stok Bilgisi Sorun !x
()
x