Blog

Eylül 13, 2019

Alüminyum Jantlar

Varsa Alüminyum için gerek arabandan daha fazla Jant, hurda metal için onları nakit mümkün olacak bir yer bulmak emin olun. İScrap Uygulaması ile Alüminyum Jantlar için hurda metal fiyatlar sağlayabilir bölgenizde bir hurdalıktan bulabilirsiniz.

Jantlar Nerede Bulacağını Öğrenmek İstiyor?

Alüminyum jantlar tüm araba ya da kamyon üzerinde sadece bir yerde değil. Off road araçları, scooter, motosiklet, ve bazı çim biçme makineleri bile bir sürü hurda görebilirsiniz alüminyum jantlar olacak.

Hurda Alüminyum Jant Satmak İçin Nasıl

Hurdaya jantlarda en iyi tavsiye, emin lastik her zaman ağzın kapalı olduğundan emin olun. Lastik temizleme ücreti, muhtemelen jantlar kabul etmiyor hurdacı ile sorunumuz yok edebiliyoruz bu şekilde, ve daha fazla para kazanmak. Tekerlek ağırlıkları yol (onları da plastik/lastik valf bunları kaydetmek ve onları satabilirsiniz unutmayın) kapalı olduğundan emin olun. Alüminyum jantlar hurda en çok para kazanırsın emin olmak için mümkün olacak nasıl.

Hurda Jant Nerede?

Eğer jantlar etrafta senin garaj neden olmasın kurtulmak onlar için hurda metal ve para işi ile en güncel Alüminyum Hurda Fiyatları Jantlar. Eğer otomatik dükkan ya da garaj gibi jantlar daha büyük miktarlarda varsa, malzeme için hurda metal almak isteyebilirsiniz. Hurda nakit içine bu alüminyum jantlar dön, metal geri kalanından hurdacı gitmeden önce onları ayırmak için emin olun. Bugün Alüminyum Jantlar için son fiyat duymak size yakın bir hurdalıktan arayın. Burada daha Hurdaya Videoları görmek. Bazen yerel beden mağazaları ile anlaşmaları yürütmek veya ekstra bir jant vardı ama arabayı sattım ve bunu unutan insanlar garaj satış bulmak biraz bile olabilir.

Alüminyum jantlar bulabilirsiniz bu araçların birçok türü vardır, işte birkaçı:

  • Arabalar sür ya da görmek gibi
  • Motosiklet
  • Atv
  • Traktör
  • Büyük İşleme Makineleri
  • Flatbeds
  • Fragmanları
  • Kir Bisiklet

Fiyat Düğmesini Raporu

Alüminyum jantlar o zaman, ama her zaman bir şeyler doğru yolda kalmak emin olmak için daha yaygındır. Alüminyum jantlar HİÇ bir mıknatıs sopa olacak. Çoğu zaman biraz daha ağır hissediyorum o jantlar ve o hemen hemen her zaman çelikten yapılır göreceksiniz. Taraftan mıknatıs olduğundan emin olun ve elinizdeki malzeme ne tür görmek mümkün olacak.

Oto Jant Satmak İçin Nasıl

Onlara lastik ile (ister çelik veya alüminyum) jant satmak değil. Her zaman kauçuk kaldırıldı, böylece onlar için en iyi fiyat almak emin olun, her zaman mutlu olacak. Lastik çıkarmak için bir çok yol vardır, en kolay gerçek lastik bir araç, ama bazı insanlar testere kullandık.

Alüminyum jantlar hurda bir avluya satmak, bu yüzden de plastik/lastik meme gibi kurşun tekerlek ağırlık çıkarmak için emin olabilirsiniz alüminyum en iyi sınıftan biridir. Tüm eklerin tamamen gerçekten para için çok iyi durumda olacak temiz satarak alüminyum jant.

Sandviç Panel
About sandvicpanelmerkezi
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Stok Bilgisi Sorun !x
()
x