Blog

Eylül 11, 2019

Geri dönüşüm neden olabilir?

 

Geri dönüşüm neden olabilir?

Geri dönüşümlü bir metal kurşun değil sadece, bugün yaygın olarak kullanılan tüm malzemeler en yüksek geri dönüşüm oranları bazı sahiptir. Aslında, daha fazla kurşun şimdi madencilik daha geri dönüşüm yoluyla üretilir.

Bu kadar yumuşak ve uygulamalar geniş bir yelpazede son derece değerli ve kullanışlı hale yumuşaklık gibi doğuştan gelen özellikleri ile, kurşun mükemmel bir şekilde yeniden kendisini ödünç. Geri dönüşümlü kurşun kaynaklı metal yeni kalite açısından bir farkı yok ve çoğu zaman sınırları olmadan yeniden kullanılabilir. Ayrıca, kurşun bazlı ürünler kolayca anlaşılabilir, nispeten basit bir toplama ve geri dönüşüm süreci sağlar.

Sonuç olarak, ikinci el kurşun artan talebin son yıllarda İNGİLTERE’DE sağlıklı bir geri dönüşüm sektörünün büyümesini desteklemiştir.

Piller geri dönüştürülebilir.

Bugün kullanılan kurşun yaklaşık %85 hepsi iyileşti ve yeni ürünlerde kullanılmak üzere geri dönüşümlü olabilir (genellikle kurşun-asit pil), pil bulunur.

Pillerin atılması son derece düzenlenmiş alan, ev atıkları akarsu ve Çöp sitelerden ayrılık öngören sıkı kontroller ile. Çürümeye terk ya da diğer çöplerle birlikte yandığında pilleri, yerel çevre gibi civa, kadmiyum ve kurşun gibi zararlı kimyasallar sızıntısı olabilir olmasıdır.

Neden geri dönüşüm piller?

İyi insanlar, hayvanlar ve daha geniş çevreye zarar potansiyeline sahip olan kirliliğin azaltılması gibi, geri dönüşüm piller için çok sayıda ticari faydaları vardır.

En önemlisi: neden sadece maddi ve çevreye ciddi maliyet – at mayınlı olabilir sınırlı bir kaynak, doğal olarak oluşan bir malzemedir. Böyle değerli kaynakları gömme ya da yakma çok hesapsız olduğunu, az söylemek.

Yeni bir ürün yeniden olma potansiyeli holding her pil ile, artık ABD ve Avrupa’da kullanılan tüm kurşun %74’ü geri dönüşümü ile üretilen olduğu tahmin edilmektedir.

İNGİLTERE yasaları, piller toplanır ve mümkün olan her yerde yeniden, potansiyel mali cezalar sonucu uyulmaması ile sağlamak için üretici ve distribütör gerektirir.

Hurda kurşun satmak ve Geri Dönüşüm nerede

F) elektrikli ve elektronik ekipman geri dönüşüm çevre yasal yükümlülükleri ile birlikte, kullanılan piller genellikle konumları aralığında toplanır. Bu Merkezler, Geri Dönüşüm mağazalar ve süpermarketlerde toplama bidonları, Belediye binaları, kütüphaneler ve/veya okulların yanı sıra bazı Ev çöpü vardır.

Tüm diğer durumlarda, hurda (örneğin kurşun borular gibi) metal ve geri dönüştürülebilir piller (AATF) Onaylı Yetkili bir Tedavi Tesis ve (ABTO)/veya Onaylanmış Pil Tedavisi Operatöre alınmalıdır. Sadece bu örgütler kurtarmak, tedavi etmek ve atık elektronik geri dönüşüm lisanslı. Benzer şekilde, uzman hurda metal satıcıları Uygunluk Belgesi alma, yerel hükümet tarafından verilen lisans ek olarak, AB Atık mevzuatına uyum ve yetkinliklerini kanıtlamak zorundadır. Bu sertifikalar olmadan herhangi bir şirket ticaret olduğunu fark edilirlerse, yüz cezalar kadar 5.000£.

Hurda metal için nakit ödemeler hurda metal herhangi bir transfer çek veya elektronik havale ile ödeme, sadece olmalıdır yasadışı olan yasa de belirtiliyor.

En yakın toplama ve depo yerleri genellikle yerel Belediye web sitesinde bulunan veya sıralanabilir recyclenow.com.

Kurşun tam olarak lisanslı AATF, toplama İŞLEMLERİ Metal geri Dönüşüm ve Geri Dönüşüm konusunda uzmanlaşmıştır.

İŞLEMLERİ ile hurda kurşun geri dönüşüm hakkında daha fazla bilgi edinin

Hurda kurşun fiyatları

Hurda fiyatı, kurşun dahil olmak üzere, günden güne dalgalanma, bazen anlamlı bir çok faktöre bağlı olarak değişen olabilir. Bu üreticilerin yanı sıra uluslararası ticaret yerellik ve yerel talebi içerebilir. Hurda kurşun için aldığınız fiyat da işlem gören metal kalitesine bağlı olarak değişir. Herhangi bir durumda, hurda metal genellikle ton veya kilogram başına fiyatlı.

Geri Dönüşüm İŞLEMLERİ Metal, müşterilerimize en son fiyatları kullanarak up-to-hurda metal için büyük bir tarih tartım teknolojileri ve ticaret doğruluk ve adalet sağlamak için emin olun.

Metal geri Dönüşüm İŞLEMLERİ için hurda kurşun getiriyor hakkında daha fazla bilmek istiyorum? Bugün bize ulaşın daha fazla bilgi için site geri dönüşüm yelpazemiz kontrol etmek.

  • Metal Geri Dönüşüm
Sandviç Panel
About sandvicpanelmerkezi
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Stok Bilgisi Sorun !x
()
x