Hurda için nasıl yapılır: Şerit Bakır Tel


https://iscrapapp.com/Bakır hurda metal sektöründe en çok aranan biridir. Boru, Tel, levha, elektronik, ve daha çeşitli şekil ve boyutlarda gelir. Mevcut hurda için daha fazla bakır tel demek ki teknolojimiz ile büyüyen, bize daha fazla elektronik var. Geri dönüşüm bakır tel olan çıplak parlak Tel şerit için çok değerli olabilir.

Kavgacı bir sürü bakır tel ve onların daha fazla para kazanmak için en iyi yolu bilmek istiyorum olduğunu bulduk. Bazı temel ipuçları vardır #1 ve #2 bakır ayrı hurda başlığı ve bazı bakır tel sıyırma önce çok daha fazla para ölçekte yapabilir. Aşağıda hurda bakır tel sıyırma bazı ipuçları ve kaynakları bir araya getirdik.

Henüz Pahalı Bir Tel Striptizci Satın almayın!

Eğer daha önce bakır tel şeritli varsa, dışarı çıkıp hemen ($300-500) pahalı bir tel striptizci satın tavsiye etmeyeceğiz. Bir iş planı gibi, ne kadar kilo eğer böyle bir yatırım sizin için faydalı olacak eğer düzenli bir şekilde çekerek ve olacak nasıl anlamaya var. Eğer sen Tel şerit hacmi ile yeterli para kazanmak mümkün olacak, o zaman masraf değer olabilir. Ama eğer biraz para kazanmak istiyorsanız, hurda Tel sıyırma için bazı basit çözümler var. Tel sıyırma temel yöntemleri ile başlamak ve bakır tel sıyırma daha etkin bir çözüm sunar gidiyoruz.

Farklı Hurda Tel Sıyırma Çözümleri:

  • HAYIR YANMA: Birincisi ve en önemlisi, gerektiğini tekrar hatırlatmak isteriz ASLA izolasyonu kaldırmak için hiçbir koşul altında “burn” bakır tel. Sadece dumandan çevreye zarar verir, ama hurda bakır senin düşürme olacak. Çoğu kez İnsanlar yalıtım yakmak kaldırmak için hızlı ve kolay bir yol olduğunu düşünüyorum. Ama yanan kalma bir kalıntı en hurda yarddan düşürme olacak.
  • https://iscrapapp.com/Güneş Kullanımı: Ben, sana yardım etmek için başka bir ısı kullanabilirsiniz bakır almak için teller yanan olmamalısın süre. El zaman-kablo sıyırma sizin yararınıza güneş veya ısı kullanımı ve işlemi daha hızlı yapabilirsiniz. (Düşük) fırına bir el striptizci ya da jilet ile kaldırmak için daha yumuşak ve daha kolay hale getirmek için yalıtım sıcak güneşli bir kara kutu veya Tel sıcak olabilir. Sıcak yaz aylarında, bazı günler bakır plastik bir kalıntı bırakmak olabilir o kadar sıcak olacaktır.
  • Bir Makine Kullanarak: Eğer hurda Tel bir sürü ile ilgileniyor, Tel striptizci gerekebilir. Bir zamanlar masa üstü bir satın almadan, kullanmadan önce makineyi tanımak için emin olun. Eğer bir striptizci satın aldıysanız, onu kullanmaya başlamadan önce telleri farklı türleri ve boyutları şerit için nasıl talimatları okuyun. Önceden bilmek iyi bir fikirdir, böylece verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Gevşek çöp kesmek için tel sıyırma sırasında izolasyon atıkları toplamak için ayrı bir kaba olması iyi bir fikirdir.

Ne Hurda Bakır Tel Şerit Yöntemleri:

Malzeme alımı tür hurda bakır tel getirmek için ne bulmaktan öneririz. Bakır tel sıyırma için en iyi çözümün ne olacağını öğrenmek için bir çok malzeme getirerek nasıl iyi bir fikir var, daha kolay olur. Unutma serçe parmağınızı veya bir kalem bazen boyutu daha kalın Tel sıyırma öneririz.

Ayda En Az 100 Lira

Jilet veya El Aracı: Tel bir ay birkaç yükleri ile uğraşan ve büyük bir miktar çekerek değil olduğunuzda, sadece bakır için jilet veya el Tel striptizci kullanmak için faydalı olabilir. Elle Tel şerit daha sıkıcı bir iş olabilir, eğer bir striptizci üzerinde çok fazla zaman harcamak isteyen değilseniz veya ne malzeme toplu bir miktarı toplamak değil para tasarrufu yapabilirsiniz. Bakır tel sıyırma için bir jilet kullanarak, senden uzak kesmek için ve güvenlik için eldiven kullanın emin olun. Eldiven giymek emin olun, insanların çok hikayeler kendilerini kesme duyduk.

Ayda Birkaç Yüz Lira

Masa Üstü Tel Striptizci: Ya da kullanışlı olması ve kendi yapabilirsiniz satın alabilirsiniz masa striptizci birkaç farklı markalar vardır. Her iki şekilde de, orada kontrol edebilirsiniz uygun fiyatlı makineleri var. Ayrıca bazı diğer kavgacı ile diğer markalarla deneyim olabilir gibi kullandıkları ürünler ne tür görmek için kontrol etmeyi unutmayın.

Ayda Binlerce Lira

Elektrikli Tel Striptizci: Eğer Tel toplu bir miktarı ile ilgileniyor hurda bakır tel için motoru güçlü bir striptizci için para biriktirmek için iyi bir yatırım olabilir. Biraz pahalı olsa da, daha hızlı ve verimli sıyırma olacak tel ile ödemek mümkün olacaktır. Tel ve bakır ben bunlardan birini satın gitmeden önce düzenli olarak almak gerekir anlamaya iyi bir fikirdir önce belirttiğimiz gibi. Ama eğer malzeme varsa, kesinlikle yatırım değer olacaktır.

*Başka Bir Fikir: Pek nasıl bir striptizci için para biriktirmek için hurda Tel emin misin? Eski makbuzlarını geri kendi eğilimleri görmek ve bu bilgi ile bir kılavuz oluşturulması kontrol edin.

Her zaman bakır tel şerit yollarını tartışmak hatırlıyorum iScrap Facebook Grubu ve adam kavgacı … daha fazla bilgi edinin. Emin olun kullanmak için iScrap Uygulaması en iyi hurdacı bölgenizde geçerli hurda fiyatları için arayın.

(max) https://iscrapapp.com/genişlik:

https://iscrapapp.com/

https://iscrapapp.com/


İlgili Makaleler: