Wheeling ve Hurda Metal Uğraşan

Hurda metal iş artıyor, daha fazla insan satın almak, satmak ve her zamankinden daha hurda metal geri dönüşüm ile. Tüm dünyada karlı bir iş haline geldi. Bazıları diğerlerinden daha ciddiye alır; bazıları bir kariyer haline bile. Günümüzde, kırık aşağı araba hurda metal alabilir, teneke, kutu, kablo – liste uzayıp gidiyor, ve bu metallerin hepsi geri dönüştürülebilir.

Fiyatlar neden Dalgalanma mı?

Herkes hurda metal fiyatlar değişir, ama neden bilmiyor? Çok basit; dalgalanır bakir metal fiyatı kendisi, böylece metal, hurdaya ne zaman onları almak ve bedelini ödemek fiyatlardan etkileyen. Hurda metal yükselir bakir metal fiyatlarındaki artış, fiyat da çok. Ve geri dönüştürülmüş metal bakir metal daha üretmek için daha ucuz olduğu için daha cazip hale gelir, belirli bir metal ortaya talebini bu nedenle daha yüksek bir fiyat etiketi taşıyor.

Tabii ki, metal fiyatlar arz ve talep, üretim maliyeti ile birlikte, herhangi başka bir ürün gibi tabi olduğunu söylemeye gerek yok. Buna bir örnek, bakır olurdu; fiyatı hızla bir konut patlaması, evlerde milyonlarca oluşturmak için kullanılan boru ve tel rekor miktarda talep inşaatçılar neden halinde yükseliyor. Aynı şekilde, bir konut büstü ortaya çıktığında, bakır fiyatları hızla düşüyor, konut piyasası kurtarıldığında bir kez daha tersine önce.

Nadir ithal metaller de dalgalanmalara ve bu politika ve Rusya, Çin gibi ülkelerden ithalat masrafları gibi faktörler tarafından etkilenmiştir. Ülke ihracat masrafları, vergiler kaldırsın zaman, Amerikalılar ithal Metaller için daha fazla ödemek zorunda. Ticaret anlaşmaları da kendi lehlerine çevirmek, bu metaller düşüş maliyetini anlamı olabilir.

Yakıt fiyatı

Endüstriyel ürünler, Tel, sac, çubuklar ve barlar da dahil olmak üzere en temel yapmak için tüm metaller yüksek ısı gerekir çünkü yakıt fiyatları metal fiyatları üzerinde en büyük etkiye olarak kabul edilir. Bu yakıtların maliyetleri arttığında dökümhaneler gerekli ısı üretmek için Kömür, doğal gaz ve elektrik kullanmak için bunu başarmak için, yaygın bir metal genellikle maliyet izler.

Yani, o var. Bu nedenle, hurda metal fiyatları değişebilir neden bir kabuğun içinde. Nakit cebinde bugün alabilirsin ne olduğunu bulmak için yerel hurda metal şirket Ara!