Dönem “hurda metal duyduğunuzda,” muhtemelen eski uçaklar, inşaattan otomobil parçaları ve atık görüntüler kadar uydurma başlar. Evinizde ya da iş çevresinde hiçbir hurda metal var, ama ne olacağı belli olmaz varsayalım. Hurda soda veya bira kutuları ve eski metal mobilya bir on yıl daha iyi parçası için garaj köşesindeki çöp edilmiş tel ve kablo tangles için birçok formları geliyor. Bu çöp yığını gibi görünüyor, ama hurda tam olarak ne sonuçta bu değil mi?

Çoğu insan için, bu hurda bodrum ve yardımcı Dolaplar yıldır toz toplama edilmiştir. Sonunda, birisi daha fazla toz toplayabilir ve aynı anda dünyanın kirletmektedir yere en yakın çöplüğe bu önemsiz mesafe olabilir. Bunun yerine geri dönüşüm neden gezegenimizin zaten güvencesiz çöp durum, katkı? Karbon ayak izinizi azaltmanın yanı sıra, hurda metal geri dönüşüm de güzel bir kuruş kazanabilirsiniz. Eski bir kaç savurma, eh fena değil bir ödül?

İyi yapmak için ödüllendirildiler güçlü bir iman demektir. Geri dönüşüm için seçtiğiniz için müşterilerimizin büyük teşvikler sunuyoruz. Eski hurda ücret ödemeye ek olarak, aynı zamanda heyecan verici ödüller için topluluk faaliyetleri ve yarışmalar düzenliyoruz. Bize metal çöpünü ve büyük geri dönüşüm için nasıl keşfedin.

Ne eski hurda kurtulmak sonra boş alan tüm yapacaksınız?