İkinci el Konteyner fiyat listesi Bayburt

İkinci el Konteyner fiyat listesi Bayburt ilimizde, ofis, ev, geçici barınma ya danakliye konteyneri işinde, ticarette ve Türkiye genelinde konteynerler tedarikinde uzun süredir iş yapan bir firmayız. Firmamız, İnşaat, Tarım ve iç-depolama dahil olmak üzere pek çok sektörde bütünlük ile hizmet ve inovasyon için eşsiz bir üne sahiptir.

Sağlayabileceğimiz en iyi hizmeti sunmak için; imalat, nakliye ve nakliye ve dağıtım içeren İkinci el Konteyner fiyat listesi Bayburt lojistik endüstrisinin tüm yönleriyle anahtar tedarikçilerle işbirliği yapıyoruz.

Rekabetçi fiyatlarla yenilikçi ve kaliteli bir hizmet sunmayı hedefliyoruz; dürüstlük ve güvenilirlik için itibarımız üzerine kurulmuştur.

Burada konteyner için yararlı boyutları, kapasiteleri ve yük sınırları da dahil olmak üzere teknik detaylar için bakım hakkında daha fazla bilgi web sitemizde – ihtiyacınız olan tüm bulacaksınız güveniyoruz. Ayrıca taşıma ve konteyner teslimi hakkında operasyonel bilgi bulabilirsiniz.

İkinci el Konteyner fiyat listesi Bayburt Konteyneri Özellikleri

Kullanılmış 20metre nakliye konteyneri özellikleri
20 FT uzunluğunda, 8 FT genişliğinde, 8.5 FT yüksek (harici) garantili Rüzgar ve su geçirmez
İyi kullanılmış durumda satılan yüksek kaliteli cor-ten çelikten imal edilmiştir
Çeşitli İngiltere depolarından koleksiyon için kullanılabilir İngiltere genelinde teslimat için kullanılabilir
İsteğe bağlı olarak ısmarlama İkinci el Konteyner fiyat listesi Bayburt dönüşüm çalışmaları 27mm iç parke döşeme
Dış renk tipik olarak değişebilir. Genelde 10-15 yaşında ikinci l konteyner bulunmaktadır.
20ft uzun x 8ft geniş x 8ft 6 ” yüksek 20 ayaklı kaplar 2 endüstri standardı boyutlarından biridir, bu nedenle kullanılmış bir konteyner ararken genellikle en uygun maliyetli seçenektir. Kullanılmış 20ft’ler, satın alabileceğiniz en ucuz nakliye konteynerleri arasındadır. Her zaman geniş stoklarımız var, hepsi İngiltere genelinde teslimat için mevcut (ya da isterseniz depolarımızdan toplayabilirsiniz). Kare ft depolama başına mükemmel maliyet sundukları ve dönüşüm projeleri için mükemmel oldukları için ikinci el 20ft’ler en popüler ürünümüzdür.

İkinci el Konteyner fiyat listesi Bayburt Hemen Teslim ve Uygun Fiyatlar

Biz mükemmel fiyatlarla satılık yeni ve kullanılmış nakliye kapları geniş bir yelpazede sunuyoruz. Ana konteyner depolarımızda konteynerler stoklıyoruz. Konteyner için kullanılan sandviç panel duvar ve sandviç panel çatı malzemeleri içinde bakınız.

Konteyner uzmanlarından satış ve servis için geniş nakliye konteynerleri
Konteynerlerimiz 8ft, 10ft, 20ft, 30ft ve 40ft uzunluklarında ve çeşitli konfigürasyonlarda mevcuttur. Biz de erişim sınırlı olduğu kullanım için düz paket saklama kapları bir dizi sunuyoruz. Hızlı, zamanında, güvenli ve profesyonel bir teslimat hizmeti sunan kendinden yüklemeli bir araç filosu işletiyoruz. Herhangi bir değişiklik türü için de bir ev konteyner dönüşüm hizmeti sunuyoruz.

Doğru konteyner seçme ve online konteyner satın alma
Gereksinimlerinizi karşılayan yeni ve kullanılmış konteynerler için web sitesine göz atın. Eğer emin değilseniz tavsiye ve bilgi için konteyner satış ekibimizle irtibata geçiniz. Kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz konteyner online satın alabilirsiniz. Konteynerinizi ve aksesuarlarınızı seçin ve basit ödeme sürecini takip edin. Web sitesindeki taşıma masraflarının hesaplandığını lütfen unutmayın. Ülke çapında nakliye konteyner satış online bir soruşturma formu doldurun ya da bize bir depoda size daha yakın durumu olabilir biz en uygun doğum oranları sunuyoruz emin olmak için lütfen. Kullanılmış 20ft üniteler, deniz koşullarının sert titizliklerine dayanacak şekilde tasarlanmış yüksek kaliteli cor-ten çelik kullanılarak üretilmektedir. Doğru bir konum bulamadık.bir dizüstü bilgisayar veya tablet kullanıyorsanız, başka bir yere taşımayı deneyin ve tekrar başlatın. İkinci el nakliye konteynerlerimiz genellikle üretim tarihinden itibaren 10-15 yaşındadır, çift kapılar tamamen çalışır durumda olur ve herhangi bir su girişini önlemek için kapı contaları tamamen bozulmaz. Döşeme 27 mm parke oluşturulur.

Her bir kap genellikle depodan bir ‘yığının yanında’ olarak alınır, bu nedenle her birimin dış boya rengi değişir.

Denizaşırı nakliye için kullanılan konteyner gerekiyorsa, biz CSC plaka üzerinde ayrıntıları güncelleyebilirsiniz. Sipariş verirken bu bir gereklilik olup olmadığını lütfen bize bildirin.

Konteyner Güvenliği

Ünitenizin güvenliğini artırmak için konteynerinize bir kilit kutusu ve yüksek güvenlikli bir asma kilit ve periyodu sağlamak için çift kapılarda kaynaklı bir çelik kutu sağlayabilir; Ayrıca üniteyi boyayabilir ve diğer birçok ekstra sağlayabiliriz.

İkinci el Konteyner fiyat listesi Bayburt Teslimatı

Aksi belirtilmediği sürece, kutunuzu HİAB destekli bir araca teslim edeceğiz, böylece üniteyi ihtiyacınız olan yere kaldırabiliriz – eğer konteynerinizi bulunduğunuz yere teslim ettiğimizde boşaltabiliyorsanız lütfen satış ekibimize bildirin-bu, farklı bir araç türü kullanarak teslim edebiliyorsak teslimat maliyetini düşürebilir. Lütfen aşağıdaki sorgulama formundaki tam teslimat posta kodunuzu bize sağladığınızdan emin olun, ayrıca, konteynerinizin başarılı teslimatını etkileyebilecek teslimat konumunuzda veya yakınında herhangi bir erişim kısıtlaması varsa lütfen bize bildirin. Teslimat sürecimiz hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

20 ft dönüşümler
Kullanılmış 20ft konteynerler, konteynerinizi dönüştürmek istiyorsanız harika bir seçimdir, bu 20ft kullanılmış üniteler mevcut en ucuz nakliye konteynerleri arasındadır – bu nedenle bir dönüşüm projesini başlatmak için mükemmel bir fiyat noktası sunuyoruz. Kullanılmış konteynerler her zaman yapısal olarak ses, rüzgar ve su geçirmezdir, bu nedenle konteynerinizi yeniden boyamayı veya kaplamayı planlıyorsanız, uygun maliyetli bir fiyata mükemmel bir başlangıç noktası sağlar. Sizin için ısmarlama bir dönüşüm projesi tamamlamak için birini arıyorsanız-biz de şartname 20ft birimleri değiştirmek! Daha önce ne yaptığımızı görmek için dönüşüm sayfamıza göz atın. Tipik 20ft dönüşümleri, personel kapılarının, pencerelerin, kuru astarın ve elektriklerin kurulumunu içerir – ancak birçok dönüşüm seçeneği mevcuttur.

Uzman 20 Ft konteynerler
Biz de dahil olmak üzere birkaç uzman 20ft konteynerler, tedarik

 

Yeni 20ft nakliye konteynerleri
Yeni 20ft yüksek küp konteynerler
20ft açık üst konteynerler
20ft Tünel konteynerleri
20ft yan açma konteynerleri
20ft düz raf konteynerleri
Hala ne istediğini görmüyor musun? 20ft kullanılmış konteyner Sorgulama Formu
Lütfen bize soruşturma göndermek için aşağıdaki formu tamamlayın.
Daha sonra en iyi fiyatla en kısa sürede size geri döneceğiz (veya daha fazla bilgiye ihtiyacımız varsa).Daha fazla bilgi için https://en.wikipedia.org/wiki/Container

 

 

 

0
Stok Bilgisi Sorun !x