Metal hurdaya hem küçük hem de büyük metal hurda üreticileri için çok karlı bir iş olabilir. Kavgacı başarı derecesini büyük ölçüde hurda metal ölçekler sertifikalı ve doğru kalibre güvencesine bağlı olabilir. Daha önceki yıllarda, devletin uyum düzenlemeleri önce, bazı metal hurda alıcılar tartılır ve satılacak metal türleri getirilmiş olanlar için kayıp gelir sonuçlanan yanlış ölçekler kullanmak istiyorsunuz. Şimdi birçok eyalette, hurda metal satın alan metal geri dönüşüm şirketleri en azından hurda metal ölçekleri kontrol, kalibre ve yılda en az bir kez sertifikalı olması gerekmektedir.

Tüketici Güven

Tüketici Güven diğerleri ile birlikte Iowa ve California gibi eyaletler weighmaster belgelendirme ve uygulama programı başlattı birkaç birincil nedenlerinden biridir. Hurda metal satın alma ile uğraşan bir metal kazıyıcı ile çalışırken, kavgacı ölçekler kontrol, kalibre edilmiş ve onaylanmış gösteren sertifikaları almaları gerekmektedir. Metal kavgacı getir hurda metal ürün miktarını sayar sadece bir weighmaster olmalı, ama aynı zamanda weighmaster sertifikası olarak bilinen imzalı bir açıklama üretmek gerekir. Bu metal kavgacı resmi kayıtların bir parçası olarak tutulması gereken yasal bir belgedir.

Metal Hurdaya Büyük bir İş

Surecontact bize yapmak önemlidir hurda metal alıcı bu iş alt satırında etkileyebilir gibi köşeleri kesme değil. Potansiyel bozuk kasıtlı ve cezai hurda metal ölçek dengesizlikleri önlemek için, birçok ülke Ölçüm ve Standartlar Bölümü denilen devletin resmi kolluk silah kurdunuz. Bu ofisler genellikle altında eğer terazi iş ve belgelendirme kayıtlarını güncel olup ve tahrif ediliyor olmadığını belirlemek için siteleri kavgacı için kapak personel gönderecektir. Hurda metal alıcı tarafından kandırılmış hissetmek için herhangi bir neden var mı? Hurda metal ürününüzü daha az para senin sonuçta gözardı edilmiş düşünüyorsun?