Blog

Eylül 17, 2019

Kurşun

Hurda Kurşun İçine alalım

Kurşun çok farklı şekillerde tekerlek ağırlıkları için borular kullanılır. En iyi yerel hurda metal bahçesinde de kurşun hurda ve alarak bazı ekstra harcama para kazanmak Kurşun Hurda Fiyatları. Hurda kurşun Ortak Ev eşyaları gibi inşaat sitelerinde bulunabilir. Yumuşak hurda kurşun bağlanmamış çelik, folyo, kağıt veya pirinç olması gerekir. Kurşun fiyat, bugün için yerel hurda bahçesinde arama.

Kim Hurda Kurşun Satın Alacak?

En yakın hurda metal bahçe nerede emin değil misiniz? İScrap Uygulaması kurşun ve diğer metaller gibi fiyatlar yakın bir hurdalıktan bulmanıza yardımcı olabilir. Farklı metre kurşun çok iyi fiyatlarla almak için birden fazla hurda metal deposunda kontrol etmek için emin olmak için farklı fiyatlandırma olabilir. Eğer büyük bir inşaat işi kurşun büyük bir yük var ve bir seçim gerekiyorsa, iScrap Uygulaması size en yakın hurda metal bahçeli bir ev alma programını yardımcı olabilir. Burada daha Hurdaya Videoları görmek.

Kurşun Nerede Bulabilirsiniz?

Yol bulmak ve sıralamak ve hurda olarak satma edebilmek için farklı yerlerde bir sürü vardır. Buradan hurda kurşun almak düşünce var o daha kolay yerler ve maddelerin birkaçı:

  • Kurşun Tekerlek Ağırlık– Bu dökülmek alüminyum araba jantları ve onları birbirine çok ekleyene kadar ilk ışık gibi…olabilir.
  • Kurşun Levha– Bu radyoloji odaları bulunan, eski evler, hatta altında eski mutfak kattan duş tava gibi olabilir.
  • Genellikle 1950 yılından bu borular önce yapılan evlerde kullanılan kurşun Borular – hala çıkardı ve bu gün için iptal ediliyor.
  • Kurşun Vurdu– Ülke genelinde silah aralığından, bunlar çok ağır ve kir tüm kaldırıldı gerçekten iyi fiyat almak için.

Fiyat Düğmesini Raporu

Sandviç Panel
About sandvicpanelmerkezi
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Stok Bilgisi Sorun !x
()
x