Blog

Mayıs 11, 2018

İkinci El 5cm Taşyünü Sandviç Panel Çatı (3 Hadveli)

MAALESEF ELİMİZDE KALMAMIŞTIR TÜKENMİŞTİR…. Malzememiz çatıdan sökme olup toplamda 3500 m2 hazırda bulunmaktadır. ( 10000 m2’den kaldı) Stoklarımız satıldıkça azalıyor. Elini çabuk tutan bu kaliteli malzemeyi alır. NOT : Fabrikadan çıkış fiyatı 90 TL‘dir. İkinci el sandviç panel fiyatımız 38 TL’dir. Malzeme lokasyonu İzmir’dedir. İstanbul ya da farklı şehirlerdeki müşteriler kendi nakliyeleri ile alabilrler. Fiyatımız […]

Ocak 15, 2018

Teras İzolasyon – Teras Yalıtım

Terasta Su Kaçağı Mı Var ? Teras ve Balkonlarınızda Artık Su Kaçağı Olmayacak ! ! ! Hoşgeldiniz teraslarda, ve balkonlardaki çatlaklardan ve vb. gibi yerlerden gelen su kaçaklarını; artık çözülmez olmaktan çıkartıp, uzun yıllar boyu sağlıklı, dayanıklı ve su sızdırmaz getiriyoruz ! Learn More » Hizmetlerimiz Firmamız sayesinde teraslarınız artık su sızdırmayacak ! Renk ve Desen […]

Ocak 15, 2018

Çelik Çatı ve Çelik Konstrüksiyon

ÇELIK KONSTRÜKSIYON İŞLERIMIZ ÇELIK KONSTRÜKSIYON MODELLEMESI Kısacası, inşaat endüstrisi, 1980’lerde otomatik imalatta yalın üretim artışıyla bile bile, öncekilerle hiçbir şekilde çarpıcı olmayan, temel değişiklikler geçiriyor. Bina… ÇELIK KONSTRÜKSIYON SERVISI Oluşturmamızı istediğiniz her tür projeyle rahatız! Görüşünüzü ayakta duran bir yapıya dönüştürmenin teknik olarak mümkün olduğu sürece, bunu yapmaktan memnuniyet… İNŞAAT ÖNCESI ÇALIŞMALARIMIZ Bu geleneksel inşaat […]

Aralık 19, 2017

15’lik Soğuk Oda Paneli İç Ünite Dış Ünite Kapılar

15’lik Soğuk Oda Paneli İç Ünite Dış Ünite Kapılar – Poliüretan soğuk oda paneli satılıktır. 1200 m2 (600 m2 oda kapatır) Hurda sınıfında olduğu için fatura kesilmeyecektir. Kdv’sizdir. Fiyat : 150.000 TL ikinci el soğuk oda ikinci el soğuk oda panel fiyatları ikinci el soğuk oda kapısı 2.el soğuk oda paneli 2. el soğuk oda […]

Ekim 24, 2017

2. El Sandviç Panel Konteyner Düzce

2. El Sandviç Panel Konteyner Düzce taşınan ya da yer değiştiren binalardan çıkma çatı paneli ve cephe panelleridir. Sandviç Paneller kullanım alanı açısından çok yönlüdür.

Ekim 24, 2017

2. El Sandviç Panel Konteyner Osmaniye

2. El Sandviç Panel Konteyner Osmaniye taşınan ya da yer değiştiren binalardan çıkma çatı paneli ve cephe panelleridir. Sandviç Paneller kullanım alanı açısından çok yönlüdür.

Ekim 24, 2017

2. El Sandviç Panel Konteyner Kilis

2. El Sandviç Panel Konteyner Kilis taşınan ya da yer değiştiren binalardan çıkma çatı paneli ve cephe panelleridir. Sandviç Paneller kullanım alanı açısından çok yönlüdür.

Ekim 24, 2017

2. El Sandviç Panel Konteyner Karabük

2. El Sandviç Panel Konteyner Karabük taşınan ya da yer değiştiren binalardan çıkma çatı paneli ve cephe panelleridir. Sandviç Paneller kullanım alanı açısından çok yönlüdür.

Ekim 24, 2017

2. El Sandviç Panel Konteyner Yalova

2. El Sandviç Panel Konteyner Yalova taşınan ya da yer değiştiren binalardan çıkma çatı paneli ve cephe panelleridir. Sandviç Paneller kullanım alanı açısından çok yönlüdür.

Ekim 24, 2017

2. El Sandviç Panel Konteyner Iğdır

2. El Sandviç Panel Konteyner Iğdır taşınan ya da yer değiştiren binalardan çıkma çatı paneli ve cephe panelleridir. Sandviç Paneller kullanım alanı açısından çok yönlüdür.