Ağustos 24, 2017

Boardex Malzemesi ve Boardex Fiyatları

TANITIM AMAÇLIDIR – HERHANGİ BİR MARKAYI TEMSİL ETMEZ !

Boardex günümüz koşullarında, inşaat sektörü, yangın direnci, su direnci, ses yalıtımı, ısı yalıtımı ve görünüm gibi özellikler çok ihtiyacı var. Modern mimari şekilde gelişmiş ürünler almak ister ihtiyacı var.
20. yüzyılın başlarında, boardex fiyatları tarafından geliştirilen ve tüm dünyada yüz yıldır birçok uygulama alanında kullanılmaktadır.
(Veya boardex fiyatları) çimento Yönetim Kurulu ağırlıklı olarak selüloz lifleri, silika ve portland çimento içerir. Otoklav yöntemi ile üretilen, özellikle iç ve dış kaplama malzemesi olarak kullanılan ve piyasada farklı yüzey görünümüne sahip olarak başladı için düz bir plaka şeklinde olması boardex fiyatları levhalar.
(boardex fiyatları) en popüler kaplama malzemesi ahşap, doğal taş, tuğla, ceviz ağacı, karışık taş, ahşap yivli, taş kargir vb gibi birçok textureds var.

Boardex fiyatları ne durumda ?

Türkiye 2000’lerin başında boardex fiyatları boardex üretmek ile ilgili ilk zamanlayıcı. Hekim Yapı Hekim Holding grup şirketlerinden biri olan ve 2001 yılından bu yana Boardex markalı boardex fiyatları levhalar oluşturur.
boardex fiyatları cevre-dostu

Çevre Dostu Elyaf Çimento Levhalar
Çimento Yönetim Kurulu çevreye zararlı ve insan sağlığı üzerinde hiçbir şey içermiyor. İklim koşulları ile zamanında veya gaz emisyon, kravat yok. Fibercment kaplama maddeler nedeniyle oldukça dayanıklıdır. Kurulları, yüksek basınç ve yüksek sıcaklık altında otoclave işlemi sırasında prodused. Ultraviyole ışık etkilenmez. Kimyasallara karşı dayanıklıdır boardex fiyatları olarak dışarı decalcifiers. Essipecial, alkaliler için çok dayanıklıdır. Mevsimsel değişim bütün dünyanın herhangi bir yerde çimento kurulları için önemli bir parametre değil.

Su Geçirmez OSB Levhalar

Genleşme oranı benzer ürünlere göre daha düşük seviyededir. Cephe panoları kesinlikle su ile efected değil. Bu tip sorunları olan bina için mükemmel bir çözüm olarak kullanabilirsiniz. Su emme oranı betonarme yapı daha düşüktür. Aslında osb fiyatları levhalar ancak panoları fantastik ısı yalıtımı ve ses yalıtımı sağlamak elle tek öz’e yalıtkan malzeme değildir.
osb fiyatları su-gecirmez-
yanmaz-OSB fiyat

OSB Fiyat

Osb fiyat ve kullanım alanları, uluslararası piyasalarda geçerli olan A1 sertifikası var. A1 testi sırasında görülen ve kurulan bu osb fiyat ve kalite bakıımından piyasada yıldız bir malzemedir.

Ancak, bunun yerine sıva osb fiyat, 30 – 40mm parget gerekiyor bu durumda. Ve parget raf ağırlığı 2000 kg/m unutmak için uygun değil. osb fiyat alçı kaplama daha hafiftir . Deprem riski açısından önemsiz sıvalı bina iş kilo almaya yol açar . Sıva cephe işlem iki kat yapılmış sadece ısı yalıtımı yapılmış ve sonuçta önden osb fiyat daha fazla yük kapsamaktadır. Özetleri bina kaplama osb fiyat ek açısından deprem riski ekliyoruz.osb levha birden fazla sayfa isterseniz kolayca akrilik bazlı boya su ile boyanabilir.

İç ve dış kaplama malzemesi olarak herhangi bir doğa osb levhalar ve kolayca binanın hemen her detayında kullanılabilir. İstediğiniz boyutları ile yaprak şeklinde tüm veya fugal olarak uygulanan olarak kullanılabilir . Fugal plakaları çeşitli çizgi aralıklarla farklı görünümlerini sağlamak için koydu. Uygulama en yaygın alanlar şu şekilde özetlenebilir.
Osb levha iç ve dış yapıların her türlü binanın her Detay ve kaplama malzemesi olarak kullanılabilir. Sayfaları tam olarak kullanılabilir veya istenilen ebatlarda şekilli veya eklem boşlukları ile uygulanabilir. Derz boşlukları ile yaprak çeşitli satır boşluk koyulur. Aşağıdaki gibi en yaygın uygulama alanları vardır:

Osb Uygulama

İç ve dış kaplama malzemesi tüm çalışma ve osb uygulama, montaj ve işçilik içinde yardım edebiliyoruz.
Sandviç bölme duvar elemanları olarak paneller
Tahta dekoratif kaplama malzemesi olarak iç ve dış her türlü fugal
(6 mm)asma tavan elemanı
Asma katta tasarlanmış yapı malzemesi ( 16 mm)çok katlı ön
( Yerine osb çatı malzemesi altında destek personeli)
Seramik malzeme altında ıslak alanlar
Harç uygulama için döşeme malzemesi olarak beton kaldırıma
Dekoratif bir kaplama olarak ( lambri uygulaması)ahşap iç görünümü verir
Saçak altında ve kaplama malzemesi olarak kaplama cephe

OSB Ölçüleri

Hazır OSB ölçüleri 120 * 244 12,5 mm olarak dış yapı elemanları kaplama
Reklam panolarında zemin malzemesi
( PP slaytlar kaplı form )ıslak alanlarda bölme duvar olarak

https://www.sandvicpanelfiyati.com/urun/15mm-osb-15mm-osb-fiyati-ve-olculeri

https://www.sandvicpanelfiyati.com/urun/18mm-osb-18mm-osb-levha-fiyatlari

https://www.sandvicpanelfiyati.com/urun/9mm-osb-9mm-osb-fiyatlari

https://www.sandvicpanelfiyati.com/urun/11-mm-osb-fiyati-10-mm-osb

Sandviç Panel , , , , , , , ,
About sandvicpanelmerkezi
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Stok Bilgisi Sorun !x
()
x