En Son Fiyat Almak
Yüzey İşlem Ön-Galvanizli, Ön Boyalı
Malzeme Çelik / Paslanmaz Çelik
Sıcaklık -200 100 C
Yazın Çatı ve Duvar Paneli
Yoğunluk 40 kg /cu mtr
Kalınlığı 30 150 mm
Satıcı BaşvurunEn iyi teklif
En Son Fiyat AlmakBir teklif isteği

Ürün Detayları

Ürün Özellikleri

Yüzey İşlem Ön-Galvanizli, Ön Boyalı
Malzeme Çelik / Paslanmaz Çelik
Sıcaklık -200 100 C
Yazın Çatı ve Duvar Paneli
Yoğunluk 40 kg /cu mtr
Kalınlığı 30 150 mm

Ürün Açıklaması

Pushpak geniş bir yelpazesi sunmaktadır PÜF Sandviç Paneller (Sandviç Püf Panel) böyle Soğuk hava Depoları Çatı için endüstriyel uygulama, Dondurucu Oda, herhangi bir tür olarak, çeşitli uygulamalar için, Duvar Kaplama, bölme, Tavan, Prefabrik Barınak, Konaklama Barınaklar, Bilgi Kiosklar, Sağlık Merkezleri, Toplum Barınaklar, Barınaklar vs. İletişim Üzerinde Yürümek.
Bu PÜF panelleri bilgisayarlı bir fabrikada üretilen ve Önceden gel-(PPG) Çelik Levhalar, Galvanizli, Ön Boyalı Galvaniz Çelik Levhalar. İki fascias arasında sıkışmış (PÜF) Poli Üretan Köpük yoğunluğu 40 + 2 Kg/ M3.
Çeşitli fasya seçenekleri ile aşağıdaki gibi paneller kalınlığı yelpazesi sunuyoruz:

  • Duvar Panelleri: 30 mm, 40 mm, 50 mm, 60 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm, 150 mm.
  • Çatı Panelleri: 30 mm, 40 mm, 50 mm, 60 mm, 80 mm, 100 mm.

Ürün Görüntü

Çelik / Paslanmaz Çelik PÜF Sandviç Paneller

Firma Bilgileri


Şirket hakkında

Kuruluş yılı2010
Firmanın hukuki DurumuÖzel Limited Şirketi
İşin doğasıÜretici
Personel sayısı26-50 Kişi
Yıllık CirosuRs. 50 – 100 Crore
İndiaMART Beri Üye2012 Tem

2010 yılında kurulan biz, “Pushpak İnfrasteel Private Ltd.”, lider kuruluşlar imalat, tedarik ve Galvanizli Levhalar geniş bir yelpazede dağıtımı olarak sayılır. Ana şirketimiz 1987 yılında kurulmuş. Ürünlerimiz uzmanlarımız sıkı gözetiminde ve asla ürün kalitesinden ödün biz geliştirdik. Bizim teklif aralığı yüksek müşterileri arasında hava direnci, yüksek verimlilik, kolay kurulum, korozyon direnci ve uzun hizmet ömrü gibi belirgin özellikleri için talep edilir. Bizim tarafımızdan sunulan ürünler üstün kalite çeşitli sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak ve sektör kurallarına göre üretilmiştir yardımcı olur. Üretilen ürünlerimiz, demiryolları, çelik/metal sanayi, Otomotiv Sanayi, tekstil, Depo ve çok daha fazlası, altyapı projeleri, askeri, kağıt fabrikaları, kimyasal/gübre/petrokimya, cam, şeker fabrikaları tarafından talep edilmektedir.
Bizim Bina içinde geniş bir alanı kapsayan karmaşık bir altyapı birimi, kendi. Gelişmiş makine ve hi-tech teknolojisi ile donatılmış, gelişmiş bir altyapı, farklı birimlere ayrılmış yani, Ar-Ge departmanı ve depo ve paketleme üretim ünitesi var. Bu faktörler nedeniyle, ulusal ve uluslararası piyasalarda güçlü bir itibar tutarak ve birçok müşteri güvenini kazanmıştır.
Akıl hocası ve sahibi bizim rehberliğinde, ‘Bay Pritesh Baldota’, bizim etki güçlü bir itibar yönetilen başardık. Bu sektörde tecrübe ve yapılandırılmış bir şekilde örgüt amaçları elde etmemizi sağladı bu büyük bir iş deneyimi var.

Şirket Video

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Stok Bilgisi Sorun !x