...

İkinci El Alüminyum Doğrama Fiyatları Burdur Satışı

Biz 10 yıldır pencere tamir olmuştur bir baba ve oğul ekibi vardır. Hem kendim hem de oğlum onarımlarımızı yüksek bir standartta yapmaya çalışıyorlar. Biz güvenilir ve biz büyük bir hizmet sağlayacaktır. Bize güvenebilirsin!

 

Btüm İkinci El Alüminyum Doğrama Fiyatları Burdur onarım ve restorasyon ihtiyaçlarını karşılamak ve uzmanlaşmak:

  • Tüm iç ve dış pencere lastiklerini değiştirme
  • Pencere çerçevelerini yeniden hizalayarak eşit şekilde kapatırlar
  • Dahili veya harici çiftlik sürgü için tüm bakım
  • Kırık sabitleme, gevşek veya Sert pencere kalır
  • Gevşek veya kırık pencere önbelleklerini değiştirme

 

Ayrıca, mühendislikte bir arka plan ile çoğu insanın yapamayacağı işleri sık sık ele alıyoruz!


İkinci El Alüminyum Doğrama Fiyatları Burdur ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN BUGÜN BİZE ULAŞIN


Ne Yapıyoruz

İkinci El Alüminyum Doğrama Fiyatları Burdur PENCERE

İkinci El Alüminyum Doğrama Fiyatları Doğrama kırık yerine uzmanlaşmak, gevşek veya kilitli sert kalır (pencere menteşeleri) herhangi bir boyut veya stil için en iyi fit windows ev veya ofis var.

Bu işlem için pencereyi tamamen çerçevesinden çıkarıyoruz ve her iki taraftaki kolları yepyeni kalıntılarla değiştiriyoruz.

ÇİFTLİK SÜRGÜ

Windows bizim ekmek sonra çiftlik sürgü bizim tereyağı ise, biz her hafta sayısız çiftlik sürgü ile anlaşma ve genellikle çoğu diğer şirketler bile bakmak istemeyeceksiniz olanlar mücadele.

Kapınızı güzel ve pürüzsüz bir rulo haline getiren herhangi bir doğrama stili (parçalar beklemede) için tekerlekleri değiştirebilir veya yenileyebiliriz.

Zaman testine maruz kalmış olabilecek kırık kolları ayarlayabilir veya değiştirebiliriz (orijinal tutamağı istiyorsanız, bunlardan bazıları artık eskimiş olduğundan sarf malzemelerinde beklemektedir).

Tek, çift, istifleyici Kapılar ve çift camlı çiftlik sürgüleri yapıyoruz.

İKİ KATLI KAPILAR

Bi katlanır kapılar, bizim için değil, düzeltmek için zor olabilir, çünkü sürekli olarak düzgün bir şekilde kaymayan kırık kapıları onarırız, kilitlemez veya hiç hareket etmeyen kapılar.

Bazı çift katlı kapılar artık yapılmayan plastik kılavuzlara sahiptir, ancak plastik mühendisliğinde arka plan ile harika Doğrama atölyesinde orijinalleri %100 çoğaltan kendi plastik kılavuzlarımızı moda edebiliyoruz.


İkinci El Alüminyum Doğrama Fiyatları Aksesuarları Burdur

Sunduğumuz başka büyük hizmet pencere veya çiftlik kaydırıcı küçük sızıntıları neden olabilir yaşlılık ve genel aşınma ve yıpranma gelen doğrama olabilir herhangi bir boşluk mühürleme olduğunu.

Özel bir dolgu macunu kullanıyoruz (Doğrama başlangıçta bir araya getirildiğinde kullanılır) ve etkilenen alanlar boyunca çalıştırıyoruz, hepsini sıkıyoruz ve neredeyse tekrar bir araya getiriyoruz. Bu ürün silikondan 10 kat daha iyidir ve hatta kurtulmak için kendi çözücüsüne ihtiyaç duyar.

DOĞRAMA PLASTİK AKSESUAR

Pencerelerinizde kısa lastik var mı? Ya da hiç yok mu? Müthiş Doğrama anda Biz Kelebek veya V-kauçuk gibi tüm iç kauçuk değiştirebilirsiniz veren windows bir rahat, taslak ücretsiz yakın, biz de yerine harici kauçuk hangi genellikle herhangi bir boyut ALÜMİNYUM DOĞRAMA üzerinde bir kama kauçuk (sürece var erişim pencere dışarıdan).

Bu kauçukların değiştirilmesi, pencerelerinizin köşelerde sızmasını ve orijinal kauçuğun bıraktığı boşluklardan küçük taslaklar getirmesini önleyebilir.

PENCERE TUTUCU

Ayrıca İkinci El Alüminyum Doğrama Fiyatları, alt düzeltme, yüz düzeltme, sıkışmış veya daha az kama olsun, kırık veya gevşek pencere önbelleklerini (kolları) değiştirebiliriz. Biz de çerçeve takozlar ve packers üzerinde yeni yakalar istediğiniz pencerenin herhangi bir stil uyacak şekilde değiştirin.

DOĞRAMA KISITLAYICILAR

Evinize daha fazla güvenlik eklemek ister misiniz, ancak pencereleri biraz temiz hava için açmak ister misiniz? Ya da sadece çalışan genç olanlar için pencereleri daha güvenli hale getirmeye mi çalışıyorsunuz? Müthiş Doğrama özelliği etrafında herhangi bir pencere pencere kısıtlayıcılar yükleyebilirsiniz, bu kısıtlayıcılar sadece pencere çok 100mm bir boşluk ile açılabilir izin emin kimse veya dışarı gelebilir. Bu kısıtlayıcılar Genellikle dışarıdan ve içten monte edilir ve pencerenin çerçeveden çıkarılmasını gerektirmez (bir şey erişimi engellemediği sürece, örneğin duvar, drenaj borusu vb)

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Stok Bilgisi Sorun !x