İkinci El Sandviç Panel Sac İstanbul Fabrika, ahır ya da geçici barınma yerleri için ihtiyacınız olan ikinci el, çıkma,2.el ya da defolu sandviç panel ve türlerini firmamızla tedarik edebilirsiniz. Metal çatı satın almak istiyorsanız, metalin artı ve eksilerini, asfalt, ahşap ve fayans gibi diğer daha yaygın çatı materyalleri ile tartmak önemlidir. Burada, çelik, alüminyum ve diğer metal çatılığın bazı avantaj ve dezavantajlarına yakından bakılıyor. ayaklı dikiş sac metal çatı kaplama Mimarlar Dik durgun metal çatı kapakları bu tatil evi, dayanıklı, hafif, yangına dayanıklı koruma sağlar. Mimarlar Metal Çatı Kaplama Faydaları Metal, geleneksel çatı kaplama malzemelerini farklı sayılarla atıyor:

İkinci El – Çıkma Sandviç Panel Sistemlerinin Ömrü

Doğru şekilde monte edildiğinde, bir metal çatının evin uzun süre dayanması, suyun sızdırmaz kılınması, yüksek rüzgarlardan kurtulma ve kolayca kar dökmesi gerekir. Metal yangına, küf, böceklere ve çürüme dirençlidir. Garantiler çok çeşitlidir, ancak çoğu şirket kendi ürünlerini 20 ila 50 yıl geri döndürür. Boya kaplamaları tipik olarak 30 yıllık sınırlı bir garantiye sahiptir.

Ağırlık

m2’de 750 liradan (100 fitkare alana eşit bir alan) veya karede 900 liradan oluşan karoya kıyasla, metal çatı kaplaması hafiftir. Çoğu çeşit kare başına 50 ila 150 lira arasında değişir. sac metal çatı avantajları, Ana Tüyolar Sac metal çatı hafif, yangına dayanıklı, kurulumu hızlı ve su ve kar yağmadaki mükemmel. Bazı tip metal çatı kaplama malzemeleri mevcut bir çatının üzerine yırtma veya ilave yapısal destek gerekmeksizin uygulanabilir. Aslında, bir ev inşa ediyorsanız veya ilave ediyorsanız, genellikle çatı destek üyelerinin sayısını küçültebilir veya azaltabilirsiniz. Hız ve kolay çatı montajı. Çoğu metal çatı kaplama malzemesi çoklu-shingle kesitlerde veya 12-36 inç genişliğinde panellerde gelir. Başarılı bir yüklenici bunları hızlı bir şekilde kurabilir. İkinci El Sandviç Panel Sac İstanbul çatınız sıyrıldığında ve fırtına devam ediyorsa, işlemi bir veya iki güne kısaltmak kritik bir avantaja sahip olabilir. Materyalin hafifliği nedeniyle, mühendislikten tasarruf edebilir ve destek yapısını oluşturabilirsiniz. Yangına direnç. Metal çatı malzemeleri yanmazdır, tipik olarak Sınıf A yangın derecesine (en dayanıklı) sahiptirler. Ancak çatının genel sınıflandırmasının bir kısmı, yüzeyin altında yoğun ısı altında tutuşabilen materyallere bağlıdır. Ahşap zona gibi yanıcı bir malzemenin üzerine uygulanan çoğu metal çatı, daha düşük, Sınıf C derecesine sahiptir. Bir ev yangınında yaşanabilecek sorunlarla ilgili olarak “Metal Çatı Arızaları” başlığı altındaki notlara bakın.

Yangın Dayanımı

Metal, gün ortası ısı kazancını en aza indirgeyerek güneşten gelen ışıma sıcaklığını yansıtır. Bu, gün boyunca klima için gereken enerjiden tasarruf sağladığınız anlamına gelir. Malzemenin kendisi yalıtım R değeri bakımından düşük olsa da, birçok sistem enerji verimliliğini artırmak için metal ile çatı katı arasında bir ölü hava boşluğu kullanmaktadır. Minimum tavan aralığı. Çoğu metal çatı kaplama malzemesi, sızıntı potansiyeli bulunmaksızın hafif eğimli çatılara monte edilebilir. Minimum tavan aralığı 12’de 3’tür (tavan her yatay ayak için 3 inç yükselir). Yağmur ve karın maksimum dökülmesi. Metal çatı kaplaması, panellerin birbirine kenetlenme biçimi ve yüzeyler sert ve kaygan olması nedeniyle neredeyse hiç yağmur ve kar geçirmez. Metal Çatı Kaplamaları Metal çatı kaplamaları çok artı sunsa da, birkaç dezavantajdan söz etmek layıktır. İkinci El Sandviç Panel Sac İstanbul Çoğunlukla metal çatı kaplama üreticileri, bu endişelerin çoğunu gidermek veya çözmek için ürünler geliştirdiler: Maliyet. En büyük dezavantaj ilk maliyettir. Metal çatı diğer prim malzemelerle aynı ve arasında eşdeğerdir. Malzemenin uzun süreli dayanıklılığı nedeniyle, hüner, eğer evde uzun süre kalırsanız ve tabii ki mevsimlik bakımdan tasarruf ederseniz, nihayetinde farkı (ve daha fazlasını) kurtarırsınız. Elbette, birkaç yıl içinde taşınmayı planlıyorsanız, muhtemelen yatırımınızdan kazanç elde etmeyeceksiniz. Gürültü. Bazıları için, çatıdaki yağmur sesi romantik ve ev gibi görünüyor; başkaları için, bir davul içinde yaşamak gibidir. Bir fırtına veya sağanak fırtınasında, ince metal tabakalarının altında yaşamak kalın kayrak veya kiremit altında yaşamaktan daha gürültülü olmaya bağlıdır. Gürültü, davullama etkisini en aza indirmek için yapısal engelleri olan materyalleri kullanarak ve ses yalıtımlı yalıtım ve katı kontrplak kaplamaya uygulayarak kontrol edilebilir. Tarak. Tıpkı bir golf topu çarparsa aracınızın delileceği gibi, büyük bir dolu şerit düştüğünde metal bir çatı da sönebilir. Alüminyum ve bakır, çelikten çok daha yumuşak olup, buruşmaya daha yatkındır. Bununla birlikte, bazı tiplerin çentiklenmemesi garanti edilmektedir. Sızıntı yapmayan bir çatıda yürümek zorunda kalmasanız da, bir tesisatçıya bir havalandırma borusunun yılanına ihtiyaç duyması veya bir baca süpürme borusuna erişmesi gerekebilir. Bazı metal çatılarda yürüyebilir, hepsini göremezsiniz; belirli ürünün nasıl yapıldığı ve onu destekleyen İkinci El Sandviç Panel Sac İstanbul yapı tipi bağlıdır. Tahmin edebileceğiniz gibi, metal ıslandığında kaygan olabilir. Metal Çatı — Kurulum-Değiştirme Onarım ve bakım. Detaylar ve Bilgiler İçin : http://www.ge-sandvicpanelfiyatlari.com/cikma_ikinciel_defolu_sandvic_paneller/