tekkat panel üreticisi firmamızdan; Türkiye’nin Niğde ili içinde çatı ve inşaat malzeme tedariki gerçekleştirebilirsiniz.
1. PU sandviç panel ve manuel bükme makinesinin ilk üreticilerinden biri olan ürünümüz, özellikle yüksek kalitesiyle tanınmaktadır. Tekkat panel sandviç paneller Niğde ilimizde iyi satış sonrası hizmete sahiptir ve Niğde distribütörlere uzun süredir tedarik edilmektedir.

tekkat panel Niğde
tekkat panel Niğde

tekkat panel seçmenin avantajları

Yapı malzemelerinin ilk üreticilerinden biriydi: yüksek kalitede en eksiksiz renkler ve desenler. Yıllarca süren yenilik ve optimizasyondan sonra, yüksek kaliteli gelişmiş tuğla, taş, fayans, mozaik, ahşap desenli sandviç panel ve manuel bükme makinesi ve hafif çelik kirişler 800.000 metrekare üretim alanı ile binayı daha çevre dostu ve enerji verimli hale getirmeye kararlıyız. En mükemmel renk ve desene sahibiz. Sandviç panelimiz, özellikle Doğu ve İç Anadolu bölgesinde yüksek kalitesi ve iyi itibarı ile ünlüdür.

Çok uluslu satış Ağı: tekkat panel Niğde manuel bükme makinesinin önde gelen ihracatçısı olan sandviç panel ve manuel bükme makinesi, PU sandviç duvar paneli ve manuel bükme makinesinin önde gelen üreticilerinden biridir.

Çevre ve sağlığın korunması amaç: binayı daha termal, daha peyzajlı, daha ekonomik, enerji verimli ve daha fazla pazar kazanmak için daha cazip hale getirmektedir.

tekkat panel Kullanım Alanları

Tek katlı ve 1 cm poliüretan dolgulu çatı paneli, 10mm kalınlığında PU (Poliüretan) çekirdeğin aktive teknolojisi ile kaplanmış tek çelik yüzün bir araya getirilmesiyle, çatı panelinin diğer geleneksel yalıtım ürünlerine kıyasla çok daha yüksek yalıtım ve anti-ısıya sahip olmasını sağlar. Çatı kaplama sivil projelerinde, geçici barınaklarda, ahırlarda tekkat panel Niğde uygulanır.

Tek kat panel ile çatı izolasyonu ve tamiri yapabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Stok Bilgisi Sorun !x