Terasta Su Kaçağı Mı Var ?

Teras ve Balkonlarınızda Artık Su Kaçağı Olmayacak ! ! !

Hoşgeldiniz teraslarda, ve balkonlardaki çatlaklardan ve vb. gibi yerlerden gelen su kaçaklarını; artık çözülmez olmaktan çıkartıp, uzun yıllar boyu sağlıklı, dayanıklı ve su sızdırmaz getiriyoruz !

Learn More »

Hizmetlerimiz

Firmamız sayesinde teraslarınız artık su sızdırmayacak !

Renk ve Desen Değişimi Yok !

Uyguladığımız izolasyon sistemlerinde teras ve balkon zemininde bulunan fayans, mermer, karo vb. gibi malzemelere kesinlikle kırım döküm işlemi yapmadan, rengini-desenini değiştirmeden gözle görülmeyen sistemler uygulamaktayız.Learn More »

Kırım, Döküm İşlemi Yok !

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. Nulla lacinia iaculis nulla.Learn More »

Moloz & Gürültü Kir Toz Yok !

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. adipiscing metus elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet.Learn More »

Tamamen Çevreci !

Lorem ipsum dolor sit amet Quisque rutrum pellentesque imperdietonsectetur adipiscing metus elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet.Learn More »

Referanslarımız

Teras ve Balkonlar üzerinde gerçekleştirdiğimiz bazı referanslarımız.

Apartmanlar, villalar, tatil köyleri, oteller ve diğer aklınıza gelebilen açık ve kapalı tüm teraslarda uyguladığımız su izolasyonu ve yalıtımı sayesinde başarılı bir şekilde su sızdırmazlık sağlamaktayız.


Teras ve Balkon İzolasyonu Hakkında Bilgiler

Source : http://www.terasbalkonizolasyonu.com/

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Stok Bilgisi Sorun !x